My Profit Land – poradnik dla początkujących.

My Profit Land – poradnik dla początkujących.

12 maja, 2021 0 przez Jak-zarabiac.pl

O My Profit Land pisaliśmy już wcześniej na naszym portalu. W wielkim skrócie jest to gra przeglądarkowa w której możemy zarabiać prawdziwe pieniądze. Więcej tutaj.

Założyłem konto i co dalej??

Po pierwsze musimy wybrać kraj w którym chcemy zamieszkać. Na początku naszej przygody polecamy Stany Zjednoczone Ameryki lub Wenezuelę. Oczywiście możemy wybrać każdy inny kraj musimy jednak sprawdzić czy oferuje schronienie dla bezdomnych (Homeless shelter), bez tego może być ciężko. Pamiętajmy, że w każdej chwili możemy zmienić swoje obywatelstwo. Potrzebujemy do tego pewnego dokumentu (Governmental Form). Pierwszy jest za darmo.

Gdy już wybierzemy obywatelstwo możemy założyć swoją pierwszą wirtualną firmę. Żeby to zrobić klikamy w zakładkę “My Companies” znajdującą się po lewej stronie ekranu, a następnie klikamy “Start a new company”

My Profit Land

Do wyboru mamy dwie darmowe opcję. Elektrownia słoneczna lub stacja uzdatniania wody. Możemy wybrać jedną, Bez większego znaczenia którą. Firmy te działają praktycznie automatycznie. Musimy tylko co jakiś czas zdeponować jej produkty w magazynie, a następnie je sprzedać.

My Profit Land

Gdy już założymy naszą pierwszą firmę możemy pójść do pracy. W tym celu wybierzmy zakładkę “Activities” a następnie “Work”. Wyświetli nam się lista dostępnych miejsc pracy podzielonych na kategorie. Na tę chwilę to bez znaczenia co wybierzemy. Zmiana trwa 4 godziny i możemy przepracować dwie takie zmiany dziennie. Po trzech pełnych przepracowanych dniach w większości państw dostaniemy premię “Work Bonus”. To ile zarobimy za jedna zmianę zależy od stawki godzinowej jaką oferuje firma oraz naszej produktywności “Productivity”. Nie które kraje pozwalają robić nadgodziny czyli pracować więcej niż dwa razy. Jednak trzeba mieć minimum 55% energii.

Jak już jesteśmy przy energii. Jest to jedna z najważniejszych statystyk w grze. Nasza energia spada samoczynnie co jakiś czas oraz po wykonaniu różnych czynności. Na przykład pracy. Dlatego zarobione pieniądze na początku przeznaczamy na kupno jedzenia które podwyższa naszą energie. Ważne też jest, żeby po przepracowaniu pierwszych trzech dni skorzystać ze schroniska dla bezdomnych (Homeless Shelter) które też podnosi naszą energie. Z czasem jak już zaczniemy zarabiać więcej będziemy mogli wynająć mieszkanie.

My Profit Land co dalej??

Wkrótce napiszemy co dalej. Jak poprowadzić naszą karierę, żeby zarabiać jak najwięcej. Planujemy mini serie poradników do My Profit Land

Powodzenia!